Loctite

www.loctite.as je velmi úzce profilovaný a specializovaný internetový obchod na podporu prodeje značek Loctite, Teroson, Nordbak, Hysol a Frekote (v přípravě). Snažíme se dostat do světa maximum unikátních informací společne s relevantními obrázky. V případě potřeby jsme ochotni poradit s drobnými problémy a pokud je to v našich silách, vymyslíme řešení.

Loctite

  • Velmi kvalitní produkty pro profesionální použití. Pod touto značkou jsou k dostání průmyslová vteřinová lepidla, bezkonkureční zajišťovače závitů a přípravky pro vymezení vůlí válcových součástí – nejčastěji v ložiskách, konstrukční lepidla, heavy-duty maziva, plošná těsnění, tmely pro utěsňování přírub, čističe, aktivátory a primery pro kyanoakryláty.
  • Chybně psané také jako locktite, loctait nebo loctide …. www.lepidla-loctite.cz

Teroson

  • produkty pro profesionální příme zasklívání, průmyslová lepidla a těsnící materiály – především polyuretanová reaktivní lepidla, polymery, materiály pro odhlučnění a tlumení hluku. Část sortimentu se prolíná s Loctite, některé lze vzájemně nahrazovat.

Hysol

  • Značka Hysol je spjata především s dvousložkovými epoxidovými lepidly a tekutými kovy. Mnoho variant lepidla pokrývá téměř jakoukoliv podmínku použití, od rychlosti fixace, výsledné pevnosti, barvy až po teplotní odolnosti nebo kombinaci lepených materiálů. Stačí si dát práci se základním výběrem.

Nordbak

  • Produkty pro renovace, opravy povrchů a ochrana proti abrazivnímu opotřebení součástí. Velmi kvalitní produkty v případě, že je dbáno na správnou aplikaci. Používají se především pro opravy turbín vodních elektráren, lodních šroubu, renovací čerpadel apodobně namáhaných součástí.

Frekote

  • Separační prostředky pro lepší práci s formami. Používají se pro separaci materiálů lisovaných do forem. Frekote separuje především termosetové plasty (moderní kompozity, GRP sklolamínáty), termoplasy, pryže.

Loctite >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*